^Back to Top
facebook

Naszezwierzaki.info - Darmowe ogłoszenia

NaszeZwierzaki.info - serwis darmowych ogłoszeń związanych ze zwierzętami. Chcemy przede wszystkim pomóc odnaleźć własny dom zwierzętom porzuconym, niechcianym, oraz tym które nie mają jeszcze własnego kąta. Zapraszamy do dodawania ogłoszeń.
Drukuj

Opis

Iwan to pies w typie amstaffa i ma niecałe 3 lata. Jest psem bardzo energicznym. To taki bardzo duży i wyrośnięty szczeniak, któremu tylko zabawa w głowie. Psiak na pewno wymaga szkolenia, m.in. oduczenia skakania na człowieka i nauki wyciszania, bo jest trochę zbyt emocjonalny. Zabiegi pielęgnacyjne nie sprawiają problemu. Na smyczy chodzi raczej ładnie, ciągnie w pierwszym momencie, ale po 5 minutach spaceru odpuszcza i trzyma się człowieka. Iwan nie toleruje innych psów, chociaż zdarzają się wyjątki. Dzieci akceptuje, ale raczej polecamy go do pociech 7+. W hotelu nie pilnuje miski czy posłania. Iwan jest po kastracji, jest zaczipowany i zaszczepiony.
KONTAKT:
JOANNA: 793 643 620
MARIKA: 508 582 623 NIE ODPOWIADAMY NA SMSY! NIE ODBIERAMY PO PO GODZINIE 20:00!

Lokalizacja

Mazowieckie
Warszawa

Kontakt

TTB Poznań
email
IWAN w typie amstaffa do adopcji WarszawaIWAN w typie amstaffa do adopcji WarszawaIWAN w typie amstaffa do adopcji WarszawaIWAN w typie amstaffa do adopcji WarszawaIWAN w typie amstaffa do adopcji Warszawa