^Back to Top
facebook

Naszezwierzaki.info - Darmowe ogłoszenia

NaszeZwierzaki.info - serwis darmowych ogłoszeń związanych ze zwierzętami. Chcemy przede wszystkim pomóc odnaleźć własny dom zwierzętom porzuconym, niechcianym, oraz tym które nie mają jeszcze własnego kąta. Zapraszamy do dodawania ogłoszeń.
Drukuj

Opis

ARNI jako malutki szczylek został odebrany interwencyjnie wraz z rodzeństwem i matką z pseudo-hodowli. Ten mix bullika ma około 7 miesięcy. Jest lekko wycofany w pierwszym kontakcie, ale po chwili już zaczyna się otwierać i i łasić do człowieka. Psiak jest bardzo przyjazny i może zamieszkać z dziećmi. Należy sobie jednak zdawać sprawę, że chłopaka nikt wcześniej nie szkolił a więc nie nauczył postępowania z człowiekiem. Na szczęście Arni to mądry pies i szybko łapie o chodzi z tymi całymi wymaganiami i jest karny. Może zamieszkać z suczką, musi się nauczyć tylko ogłady w kontaktach psio psich. Psiak jest zdrowy a bezwzględnym warunkiem adopcji jest kastracja po osiągnięciu odpowiedniego wieku.
KONTAKT :
MAGDA: 668 157 162
JOANNA: 793 643 620 NIE ODPOWIADAMY NA SMS-Y. NIE ODBIERAMY TELEFONÓW PO 20.00.

Lokalizacja

Wielkopolskie
Leszno

Kontakt

TTB Poznań
email
ARNI mix bulla do adopcji LesznoARNI mix bulla do adopcji LesznoARNI mix bulla do adopcji LesznoARNI mix bulla do adopcji LesznoARNI mix bulla do adopcji Leszno