^Back to Top
facebook

Naszezwierzaki.info - Darmowe ogłoszenia

NaszeZwierzaki.info - serwis darmowych ogłoszeń związanych ze zwierzętami. Chcemy przede wszystkim pomóc odnaleźć własny dom zwierzętom porzuconym, niechcianym, oraz tym które nie mają jeszcze własnego kąta. Zapraszamy do dodawania ogłoszeń.
Drukuj

Opis

BOGUŚ to ok. 4-letni bulterier . Mimo swojej dużej postury jest dużym dzieckiem troszkę lękliwym i gapciowatym. Boguś boi się nowych rzeczy a pisk i hałas wprowadzają go w ekscytację co oczywiście jest do wypracowania. To typ przytulaska i kanapowca, który ceni sobie wygodę i bliskość człowieka. Chłopak zdecydowanie nie lubi nadmiernej aktywności fizycznej i brzydkiej pogody. Oczywiście, pobiega z piłką czy pogryzie patyczek, ale łatwo można zauważyć, że nie wkłada w to serca. W domu zachowuje się bez zarzutu, czasami zdarza mu się wymuszać szczekaniem jedzenie. Został nauczony korzystania z klatki kennelowej. Boguś zdecydowanie powinien zostać zwierzęcym jedynakiem. Nadaje się do dzieci 10+.
KONTAKT MAGDA: 668-157-162 NIE ODPISUJEMY NA SMSY, NIE ODBIERAMY PO 20:00.

Lokalizacja

Wielkopolskie
Poznań

Kontakt

TTB Poznań
email
bullterier BOGUŚ - przytulas do adopcji Poznańbullterier BOGUŚ - przytulas do adopcji Poznańbullterier BOGUŚ - przytulas do adopcji Poznańbullterier BOGUŚ - przytulas do adopcji Poznań