^Back to Top
facebook

Naszezwierzaki.info - Darmowe ogłoszenia

NaszeZwierzaki.info - serwis darmowych ogłoszeń związanych ze zwierzętami. Chcemy przede wszystkim pomóc odnaleźć własny dom zwierzętom porzuconym, niechcianym, oraz tym które nie mają jeszcze własnego kąta. Zapraszamy do dodawania ogłoszeń.
Drukuj

Opis

Kiedy patrzy się na Caniska, najpierw widzi się jeden wielki uśmiech i roześmiane oczy, a dopiero po chwili dostrzega się resztę psa. Bo Canisek to wieczny optymista, naturalny antydepresant. Aż dziw bierze, że tak cudowny psiak kilka lat swojego życia spędził w schronisku i to tylko dlatego, że ma krzywą łapkę. A przecież najpiękniejsze jest to, co niewidoczne dla oczu: charakter.
Bo Canisek to psiak na medal.
Wygrywa wszystkie konkursy z gatunku szerokiego uśmiechu i cudownego charakteru. Pogodny i przeuroczy. Canis kocha cały świat, dla niego misją jest kochać i kochać. Zaprasza do wspólnych szaleństw zarówno małych, jak i dużych, zarówno psy, jak i ludzi. Ma niewyczerpane pokłady pozytywnej energii i łagodności, taki z niego duży, poczciwy przyjaciel. Unika konfliktów, rozdaje całusy na lewo i prawo. Może zamieszkać z dziećmi, jak i z futrzastymi domownikami. Jego zdeformowana łapka nie przeszkadza mu w niczym: ani w odkrywaniu świata, ani w bieganiu, ani w kochaniu człowieka. Można by stawiać go za wzór szczęścia, gdyby nie to, że do pełni szczęścia brakuje mu własnej Rodziny. Rodziny, która będzie go kochała równie mocno, jak on kocha ludzi. Rodziny, która będzie z nim na dobre i na złe. Rodziny, która da się wciągnąć we wspólną zabawę zwaną życiem - bo Canisek życie traktuje jak jedną, wielką przygodę.
Canisek ma około 8 lat i waży 24 kg. Żywiołowością mógłby obdarować niejednego szczeniaka - zresztą sam uważa się za takiego Dużego Szczeniaka. Canisek ma śliczne miodo

Lokalizacja

Mazowieckie
Warszawa

Kontakt

Ela
501545399
email
Canis, wulkan energii i radości, czeka na ukochanego Pana/PaCanis, wulkan energii i radości, czeka na ukochanego Pana/PaCanis, wulkan energii i radości, czeka na ukochanego Pana/PaCanis, wulkan energii i radości, czeka na ukochanego Pana/PaCanis, wulkan energii i radości, czeka na ukochanego Pana/Pa