^Back to Top
facebook

Naszezwierzaki.info - Darmowe ogłoszenia

NaszeZwierzaki.info - serwis darmowych ogłoszeń związanych ze zwierzętami. Chcemy przede wszystkim pomóc odnaleźć własny dom zwierzętom porzuconym, niechcianym, oraz tym które nie mają jeszcze własnego kąta. Zapraszamy do dodawania ogłoszeń.
Drukuj

Opis

Deder to piękny 4 – letni bullterier. Chłopak zdecydowanie ignoruje resztę psiego stada, nie w głowie mu zabawy z czworonożną ekipą. On woli piłeczkę. Za piłką może latać może nie cały dzień, ale lwią jego część. Oczywiście, z przerwami na zasłużony odpoczynek! Deder może i nie pali się do wszelkich zabaw czy innych psich zażyłości, jednak zaczepiony jest w stanie odpowiedzieć niezbyt przyjemnie. Na pewno lubi suczki. Trzeba chłopaka delikatnie odchudzić, gdyż dłuższe spacery sprawiają mu trudność. Szybko się męczy. Deder ma swego rodzaju awersję do wszelakich ogrodzeń i siatek, bardzo go drażnią i stara się je niszczyć przy każdej okazji. Chłopak zna podstawowe komendy. Deder jest wykastrowany i zdrowy. Poza uszami, które zdecydowanie trzeba "odgruzować".
KONTAKT W SPRAWIE ADOPCJI:
MAGDA: 668 157 162
MARIKA: 508 582 623
NIE ODPOWIADAMY NA SMSY. NIE ODBIERAMY TELEFONÓW PO 20.00.

Lokalizacja

Wielkopolskie
Poznań

Kontakt

TTB Poznań
email
DEDER piekny bullterier do adopcji PoznańDEDER piekny bullterier do adopcji PoznańDEDER piekny bullterier do adopcji PoznańDEDER piekny bullterier do adopcji PoznańDEDER piekny bullterier do adopcji Poznań