^Back to Top
facebook

Naszezwierzaki.info - Darmowe ogłoszenia

NaszeZwierzaki.info - serwis darmowych ogłoszeń związanych ze zwierzętami. Chcemy przede wszystkim pomóc odnaleźć własny dom zwierzętom porzuconym, niechcianym, oraz tym które nie mają jeszcze własnego kąta. Zapraszamy do dodawania ogłoszeń.
Drukuj

Opis

Sani jest ośmioletnią wspaniałą i kochaną sunią. Oddana przez właściciela z potwornie zaropiałymi oczkami, nieśmiała i wylękniona, niepewna swoich dalszych losów.. Zamieszkała w hoteliku z innymi naszymi podopiecznymi.
Pierwsze kroki skierowaliśmy do lekarza weterynarii, aby sprawdzić co się dzieje z oczami. Badania potwierdziły zespół suchego oka, Sanni do końca życia musi przyjmować do oczu krople, w przeciwnym wypadku zaraz powstaje stan zapalny, który sprawia jej ból. Sanni jest bardzo cierpliwa przy podawaniu kropli, czuje że przynoszą jej ulgę.
Dogaduje się z innymi psami, mogłaby zamieszkać z dziećmi, jest przymilna, łagodna, bardzo spragniona kontaktu z człowiekiem.
Szukamy dla tej kochanej dziewczynki odpowiedzialnego domku. Domku świadomego potrzeb rasy i potrzeb samej Sanni – kategoryczne przestrzeganie podawania kropli do oczu. Obowiązuje procedura adopcyjna.
Przed podjęciem decyzji o adopcji, prosimy zapoznać się z charakterystyką rasy.
Kontakt w sprawie adopcji:
Barbara 500 803 769
Magdalena 501 714 686
Sani jest podopieczną Stowarzyszenia Beagle w Potrzebie
www.beaglewpotrzebie.pl

Lokalizacja

Wielkopolskie
Cała Polska

Kontakt

loczek21
500803769
email
Kochana Sanni szuka swojego miejsca na ziemi