^Back to Top
facebook

Naszezwierzaki.info - Darmowe ogłoszenia

NaszeZwierzaki.info - serwis darmowych ogłoszeń związanych ze zwierzętami. Chcemy przede wszystkim pomóc odnaleźć własny dom zwierzętom porzuconym, niechcianym, oraz tym które nie mają jeszcze własnego kąta. Zapraszamy do dodawania ogłoszeń.
Drukuj

Opis

Wizja to 10 letnia bullterierrka, która wiele w życiu przeszła. Nie zabiło to w niej, na szczęście, radości do świata. Jednak jej ej stan jest zapewne wynikiem choroby i wielu nieleczonych dolegliwości, a liczne blizny na jej ciele są zapewne wynikiem zaniedbania. Jeżeli chodzi o inne zwierzęta – aktualnie dziewczyna nie bardzo się nimi interesuje. Jeżeli są w okolicy to fajnie, jednak sama nie szuka kontaktu. No, chyba że z człowiekiem ;) Wizja jest bardzo proludzka, każda czułość od człowieka przyjmowana jest z zauważalną radością. Sama chce pakować się na kolana. Mimo poważnego stanu i wizji długiej rekonwalescencji dziewczyna coraz lepiej łapie kontakt z otaczającym ją światem. Zaczęła nawet przejawiać chęci do skromnych dawek aktywności fizycznej. Wizja musi dostawać karmę bez zbóż.
KONTAKT W SPRAWIE ADOPCJI
Magda: 668 157 162 NIE ODPOWIADAMY NA SMS-Y. NIE ODBIERAMY TELEFONÓW PO GODZINIE 19.00

Lokalizacja

Śląskie
Racibórz

Kontakt

TTB Poznań
email
bullterierka WIZJA do adopcjibullterierka WIZJA do adopcjibullterierka WIZJA do adopcjibullterierka WIZJA do adopcjibullterierka WIZJA do adopcji