^Back to Top
facebook

Naszezwierzaki.info - Darmowe ogłoszenia

NaszeZwierzaki.info - serwis darmowych ogłoszeń związanych ze zwierzętami. Chcemy przede wszystkim pomóc odnaleźć własny dom zwierzętom porzuconym, niechcianym, oraz tym które nie mają jeszcze własnego kąta. Zapraszamy do dodawania ogłoszeń.
Drukuj

Opis

DŻORDŻ 7–letni amstaff. Jest to chłopak pogodny i sympatyczny, a także ufny – do ludzi. Co do czworonożnych przyjaciół na razie nie wiemy dokładnie, jednak raczej będzie musiał pozostać zwierzęcym jedynakiem. Dżordż bardzo lubi być miziany, jednak sam nie zabiega o takie czułości. Ma problem z poruszaniem się po schodach, możliwe ze się ich trochę boi. Chłopak potrzebuje opiekuna spokojnego i cierpliwego. To naprawdę fajny psiak, trzeba mu dać szanse na przyzwyczajenie do świata pełnego dobra, nie bólu. Kwestie zdrowotne: Dżordż jest po operacji usunięcia ogona wraz z ogromnym guzem z którym został znaleziony i który sprawiał psiakowi potworny ból.
KONTAKT W SPRAWIE ADOPCJI:
Magda 668-157-162
Agnieszka 793-396-976 NIE ODPOWIADAMY NA SMSY, NIE ODBIERAMY TELEFONÓW PO 19:00

Lokalizacja

Wielkopolskie
Poznań

Kontakt

TTB Poznań
email
uroczy DŻORDŻ w typie amstaffa do adopcji Poznańuroczy DŻORDŻ w typie amstaffa do adopcji Poznańuroczy DŻORDŻ w typie amstaffa do adopcji Poznańuroczy DŻORDŻ w typie amstaffa do adopcji Poznańuroczy DŻORDŻ w typie amstaffa do adopcji Poznań