^Back to Top
facebook

Naszezwierzaki.info - Darmowe ogłoszenia

NaszeZwierzaki.info - serwis darmowych ogłoszeń związanych ze zwierzętami. Chcemy przede wszystkim pomóc odnaleźć własny dom zwierzętom porzuconym, niechcianym, oraz tym które nie mają jeszcze własnego kąta. Zapraszamy do dodawania ogłoszeń.
Drukuj

Opis

VINCENT to ok. 2 letni bull terier. Pies będzie potrzebował doświadczonego domu z dużą dozą cierpliwości i czasu oraz chęcią do pracy z psem za smaczki oczywiście. Vincent wymaga sporej konsekwencji, rutyny i spokoju, konkretnych reguł przestrzeganych przez obie strony oraz szkolenia wspartego opieką doświadczonej osoby. To pies lękliwy, bojący się gwałtownych ruchów. Lęki nadrabia agresją więc potrzebuje bardzo stanowczego opiekuna, który będzie wiedział jak prowadzić takiego psa. Vincent już użył zębów strasząc człowieka. Potrzebuje mieć swoje miejsce, klatkę w której spokojnie i ładnie się wycisza. Nie toleruje większości dostępnych karm, za to wszystko inne jak ryba, warzywa czy nawet chrupki je bardzo chętnie i nic mu po tym nie dolega. Podstawowymi problemami chłopaka są: agresja miskowa i agresja zawłaszczeniowa. Vincent zna wszystkie podstawowe komendy. Na spacerze, na smyczy bardzo ciągnie. Jak pracuje to za jedzenie. U weterynarza ze strachu wykazywał agresywne zachowania. Chłopak jest zdrowy i wykastrowany. W domu zachowuje czystość, nie niszczy niczego oprócz swoich zabawek, gdy zostaje sam przesypia prawie cały ten czas. Zostanie wydany do domu bez innych zwierząt, ewentualnie do stabilnej suczki. Nowy dom Vincenta musi być absolutnie bez małych dzieci.

KONTAKT W SPRAWIE ADOPCJI – nie odpowiadamy na smsy:
MAGDA: 668157162
KAJA: 663767296

Lokalizacja

Opolskie
Opole

Kontakt

TTB Poznań
email
VINCENT bull terier tricolor do adopcjiVINCENT bull terier tricolor do adopcjiVINCENT bull terier tricolor do adopcjiVINCENT bull terier tricolor do adopcjiVINCENT bull terier tricolor do adopcji