^Back to Top
facebook

Naszezwierzaki.info - Darmowe ogłoszenia

NaszeZwierzaki.info - serwis darmowych ogłoszeń związanych ze zwierzętami. Chcemy przede wszystkim pomóc odnaleźć własny dom zwierzętom porzuconym, niechcianym, oraz tym które nie mają jeszcze własnego kąta. Zapraszamy do dodawania ogłoszeń.
Drukuj

Opis

AJSZA ur. ok 2011 roku. Ma za sobą trzy nieudane adopcje- dlaczego??? Bo zbyt kochała człowieka. Bo nikt nie zadał sobie na tyle trudu, by powalczyć o psa, by go zrozumieć. Ajsza ma lęk separacyjny, ciężko znosi izolację od ludzi. Po tym jak została trzykrotnie porzucona nie ufa człowiekowi tak do końca. Chce bardzo ponownie uwierzyć ale zostawia sobie taką furtkę bezpieczeństwa. Nie jest nadmiernie wylewnym psem ale trudno jej się dziwić. Lubi pieszczoty i na pewno z czasem sama będzie zabiegała o względy osoby, która poświeci jej więcej czasu. Ajsza zna komendy choć nie zawsze lubi się popisywać. Z psami nie ma żadnego problemu. Nie ma problemu z czesaniem, dotykiem nóg, ogona. Nie broni jedzenia. Jest psem aktywnym. Lubi długie spacery, bieganie.
Sprawdzi się w domu z dziećmi, u ludzi aktywnych, z innym psem. Ważne, by opiekunowie chcieli pracować nad jej lękiem separacyjnym, lub by ktoś był w domu przez większość czasu.
Pies nie nadaje się na stróża ani do kojca.
kontakt: dentaria@o2.pl
tel: 660 532 331
Pies przebywa w woj.:śląskim.
Nie odpowiadam na sms-y. Proszę o kontakt telefoniczny lub mailowy.

Lokalizacja

Śląskie
Sosnowiec

Kontakt

Anita
660532331
email
Ajsza mix husky -podaruj jej odrobinę miłościAjsza mix husky -podaruj jej odrobinę miłościAjsza mix husky -podaruj jej odrobinę miłościAjsza mix husky -podaruj jej odrobinę miłościAjsza mix husky -podaruj jej odrobinę miłości