^Back to Top
facebook

Naszezwierzaki.info - Darmowe ogłoszenia

NaszeZwierzaki.info - serwis darmowych ogłoszeń związanych ze zwierzętami. Chcemy przede wszystkim pomóc odnaleźć własny dom zwierzętom porzuconym, niechcianym, oraz tym które nie mają jeszcze własnego kąta. Zapraszamy do dodawania ogłoszeń.
Drukuj

Opis

Lea to ta czarna, urocza suczka na zdjęciach z zawadiacko stojącymi uszami i dropiatymi znaczeniami.
Została znaleziona tuż przed świętami. Była bardzo zaniedbana, skrajnie wygłodzona, wychłodzona. Trochę czasu zajęło zanim doszła do dobrej formy. Teraz jest już odżywiona, odrobaczona, czekają ją jeszcze ostatnie szczepienia. Weterynarz ocenił jej wiek na 8-9 miesięcy.
Na co dzień Lea to bardzo kontaktowy, radosny i pełen energii pies. Nie znamy jej przeszłości, ale biorąc pod uwagę jej ogólny stan nie była dobrze traktowana i być może dlatego boi się niektórych rzeczy i potrzebuje czasu by zaufać. Na przykład boi się energicznych ruchów jeżeli są wykonywane w jej kierunku.
Do najbliższych osób jest pozytywnie nastawiona- chodzi za człowiekiem krok w krok i zaczepia do zabawy. Umie podstawowe komendy. Świetnie dogaduje się z innymi psami. Zachowuje czystość w domu jak zostaje sama. Bawi się zabawkami. Nie jest typem „niszczyciela” (nie gryzie mebli) ale zdarzają się jej szczenięce wybryki. Jest dosyć skoczna, chociaż już po części udało się to wyeliminować. W domu nie jest jakoś bardzo szczekliwa, na podwórku pilnuje. Na spacerze chodzi ładnie na smyczy, choć niepewnie. Ładnie jeździ samochodem, chociaż ma problemy z wsiadaniem i szczególnie wysiadaniem (wtedy bardzo się boi). Pomaga jej bliskość znanego człowieka. Z kotami jest różnie - raczej przyjacielsko nastawiona, ale czasami lubi też pognić.
Ze względu na obecną sytuację rodzinną i zawodową

Lokalizacja

Mazowieckie
Warszawa

Kontakt

Opiekun
500699370
email
Mała urocza LEA pilnie szuka domuMała urocza LEA pilnie szuka domuMała urocza LEA pilnie szuka domuMała urocza LEA pilnie szuka domu