^Back to Top
facebook

Naszezwierzaki.info - Darmowe ogłoszenia

NaszeZwierzaki.info - serwis darmowych ogłoszeń związanych ze zwierzętami. Chcemy przede wszystkim pomóc odnaleźć własny dom zwierzętom porzuconym, niechcianym, oraz tym które nie mają jeszcze własnego kąta. Zapraszamy do dodawania ogłoszeń.
Drukuj

Opis

Nie jedną wiosnę ma już za sobą. I nie jedno przeżył. Pewnie nigdy nie poznamy całej historii jego życia. Przekazano nam tylko parę informacji, które są jak kilka kartek wyrwanych z pamiętnika.
Miał kiedyś opiekuna - człowieka, który borykał się z życiową bezradnością i z bezrobociem. Mieszkali razem. Niestety dom spłonął. Człowiek trafił pod skrzydła opieki społecznej. A pies? Pies został na zgliszczach domu i swojej przeszłości. Jego schronieniem stała się piwnica. Sąsiedzi go dokarmiali. Ale potem pojawili się inni ludzie. Szczegóły dalszych wydarzeń nie są nam znane ale od tego czasu Bruno zachowuje czujny dystans w relacjach z obcymi.
Ostatecznie uznano go za bezdomnego i przywieziono do schroniska, gdzie zamknięto go za kratami razem z jego smutkiem i rezygnacją.
W schronisku marniał i chorował. W domu, gdzie więcej spaceruje, ma zapewniony spokój i dobre warunki od razu odżył.
Jest w jego postawie czujność, ale i spokój, i pokora. W stosunku do osób, które obdarzyły go dobrocią wylewny, ufny a nawet zaborczy.
Warto poznać tego psa. Więc odwiedzajcie go, szukajcie z nami dla niego dobrego domu stałego - na zawsze.

płeć: pies
wiek - ok. 8 lat
wielkość: dość duży
kastracja: wykastrowany
Kontakt w sprawie adopcji: wolontariuszka Daria 501445885

Chcemy znaleźć dom najlepszy z możliwych, dlatego zainteresowanych będziemy prosili o wypełnienie ankiety adopcyjnej.

Lokalizacja

Mazowieckie
Warszawa

Kontakt

Daria
501445885
email
Bruno, chcemy odmienić jego pieski los.Bruno, chcemy odmienić jego pieski los.Bruno, chcemy odmienić jego pieski los.Bruno, chcemy odmienić jego pieski los.