^Back to Top
facebook

Naszezwierzaki.info - Darmowe ogłoszenia

NaszeZwierzaki.info - serwis darmowych ogłoszeń związanych ze zwierzętami. Chcemy przede wszystkim pomóc odnaleźć własny dom zwierzętom porzuconym, niechcianym, oraz tym które nie mają jeszcze własnego kąta. Zapraszamy do dodawania ogłoszeń.
Drukuj

Opis

Zak to 8 letni pies w typie setera angielskiego. Został oddany do adopcji ze względu na problemy jakie stwarzał poprzednim właścicielom – szczekał i wył podczas 10 godz nieobecności. Nie tolerował również innych zwierząt. Ogólnie był niewychowany, ale podczas pobytu w domu tymczasowym zupełnie się zmienił.
To bardzo mądry, sprytny psiak. Szybko i chętnie się uczy, ale wymaga konsekwentnego, spokojnego podejścia. Kocha ludzi, uwielbia poznawać nowe miejsca i spacerować. Pięknie chodzi na luźnej smyczy, a spuszczony z niej – nie ucieka. Dobrze dogaduje się z psami-rezydentami, na spacerze nie wdaje się w bójki. Nie wyje już jak ludzie wychodzą z domu, ale zostaje zawsze z psami-rezydentami, więc dom ,w którym miałby zostawać długie godziny sam jest niewskazany.
Zak nie może zamieszkać też z malutkimi dziećmi i małymi zwierzętami, najlepiej jakby trafił do miłośnika rasy.
Obowązuje procedura adopcyjna i obowiązkowa kastracja Zaka!

Kontakt w sprawie adopcji: Ania – 600431404 (po 13tej) lub na https://www.facebook.com/seterywpotrzebie

Lokalizacja

Pomorskie
Gdańsk

Kontakt

Ania
600431404
email
ZAK w typie setera angielskiego szuka domu!ZAK w typie setera angielskiego szuka domu!ZAK w typie setera angielskiego szuka domu!ZAK w typie setera angielskiego szuka domu!ZAK w typie setera angielskiego szuka domu!